LIDER 23420 specifications — approved in Switzerland
0.0 Nm
Max torque
130 km/h
Top speed
125 kg
Curb weight
| Torque | 0.0 Nm |
| Top speed | 130 km/h |
| Engine layout | 0-temp / 0 / |
| Curb weight | 125 kg |
| Gross weight | 750 kg |
| Length |
| 3 087 mm |
| Width | 2 094 mm |
| Body type | Transport de véhicules |
| Manufacturer | LIDER, F-53940 Le Genest St. Isle |
| Approval date | 10/12/2002 |
| Type approval no. | 9LC123 |